שירותי ניהול מקצועיים באקדמיה ובמחקר

DK מובילה ומלווה כבר יותר מ 20 שנה חוקרים מהאקדמיה וממוסדות מחקר ופיתוח.

דורית קוראין, מנהלת החברה היא בעלת M.Sc. (בכימיה, אם שאלתם) ועורכת פטנטים, ועם ניסיון עשיר במגוון תפקידים בגופי מחקר ופיתוח (הקמת מעבדות, חממות טכנולוגיות, מסחור ידע, ניהול ועדות היגוי, תכנון ארגון ותפעול כנסים, מפגשים וקורסים אקדמיים, כתיבה והגשה של גרנטים וקולות קוראים ועוד). ניסיון זה מאפשר לדורית ולצוות שלצידה, להבין את הצרכים, הציפיות (והמגבלות), של החוקרים, ולהוביל כל תהליך ופרוייקט לשביעות רצונם המלאה, תוך רתימת הצוות האדמיניסטרטיבי הפנים ארגוני, וחיבור למוסדות ממשלה, שותפים ציבוריים ופרטיים, להשגת המטרות המשותפות.

ככל שמצליחים יותר, נשאר פחות זמן למחקר

לא פשוטים חיי החוקר- מרוץ מתמיד שכולל כתיבה ופרסום, השגת מקורות מימון בעולם תחרותי יותר ויותר, הנחיית סטודנטים, הוראה ועוד. באופן פרדוקסלי, ככל שמצליחים, וככל שעולים בוותק וברמה המקצועית, רק מתרבות המטלות- תפקידים נלווים (השתתפות בוועדות מקצועיות, שיפוט, הובלת כנסים), עובדים וצוות שיש להנחות, פרויקטים שיש לנהל, ודו"חות (רבים!) שיש לכתוב ולהגיש במועד… כל אלו גוזלים זמן יקר מהמחקר עצמו, מקשים על עמידה בדרישות הרבות ובלוחות הזמנים, ואף עלולים לגרום לאפקט שרשרת וקושי להשיג מימון בהמשך הדרך.

יתרה מכך, יש להודות בכנות, שלא כל חוקר טוב הוא מנהל טוב, ולעתים יש פער משמעותי בין החזון והמטרות, ובין המימוש שלהם בפועל, בין אם זה כתוצאה מניהול זמן שאינו אופטימלי, העדר אסרטיביות, העדר ניסיון, ושלל סיבות נוספות. אין ספק גם שהעיסוק האדמיניסטרטיבי שוחק ודורש סט של כישורים דיפלומטיים וניהוליים, שלא כל חוקר ניחן בהם באופן טבעי, הן מול הדרג המנהלי בארגון והן מול גורמים חיצוניים שונים, שגם זקוקים להנחייתכם.

הצוות שלנו, בהובלתה האישית של דורית קוראין, נכנס בדיוק כאן ומציע שירותי ליווי וניהול מקצועי לחוקרים – נשקף את המציאות וננהל אתכם ואת הפרויקטים החשובים לכם, במקצועיות וברוגע תוך שילוב צוותים פנימיים, ושותפות מלאה לאורך הדרך. אנו מציעים ליווי בכמה רמות של ניהול- החל מסיוע נקודתי למשימה מסוימת כגון ניהול ועדת היגוי, תפעול קורס בינ"ל, שירותי עריכה או הגשת דוחות, ועד ניהול תקציבים של מליוני ₪ וליווי צמוד של פרויקטים.

כשהראש שקט- אתם יכולים להתמקד במה שחשוב לכם

כשנלווה אתכם, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שיש לצידכם מי שיוודא שהדברים קורים, וקורים בדיוק כפי שרציתם. אתם תקבעו את גבולות הגזרה- אילו משימות הן כאלו שחשוב או הכרחי שתטפלו אישית – ואנו נטפל בכל היתר, תוך הפעלת שיקול דעת בריא שכבר הוכיח את עצמו עם עשרות חוקרים אחרים, תוך עדכון והתייעצות בתדירות המתאימה לכם.

את השקט הזה תוכלו לנצל להתמקדות במה שחשוב לכם: במחקר, בשיתופי הפעולה המקצועיים, ביותר זמן עם המשפחה (ובעצם- בכל מה שאתם תחליטו…) כאשר תוכלו להתגאות ברשימת הצלחות הולכת וגדלה בזכות שיטת העבודה המשולבת.

רבים ניסו וגילו את התועלת שבליווי המקצועי שלנו רק אחרי שבזבזו זמן, כסף ואנרגיה. לכן, בין אם מדובר בכנס, מימוש תקציבי מחקר או כל אתגר אחר שרובץ על כתפכם

פנו אלינו לשיחת היכרות ואפיון ראשוני של הצרכים