ניהול וליווי עמותות למימוש החזון

Desert Knowledge מובילה כבר יותר מ 20 שנה עמותות, מלכ"רים, אגודות מקצועיות, והמתנדבים ובעלי התפקידים המובילים אותם, הן בשוטף והן בפרוייקטים מיוחדים וחד פעמיים. דורית קוראין, בעלת M.Sc. ועורכת פטנטים, מזכירת אגודת עורכי הפטנטים בישראל, מביאה את יכולותיה הארגוניות והניהוליות, לצד ניסיונה העשיר בהגשת (וזכייה ב) קולות קוראים, בהתנהלות גופים ציבוריים ועמותות, והחיבור הישיר לעולמות התוכן וההפקה. כל זאת מאפשר ל DK לצלול במהירות לתכנים ולצרכים של כל עמותה וללוות אותה בדרך להצלחתה והשגת יעדיה.
נתונים מראים שעמותות רבות מתחילות בהתלהבות של המייסדים והמתנדבים המצטרפים אליהם, אולם עם הזמן לא מצליחות לנהל בהצלחה את השוטף ו/או לקבל אישור ניהול תקין. כמה מהסיבות השכיחות לכך:
  • חוסר היכרות עם הדרישות הרבות של רשם העמותות (המשתנות ומתעדכנות באופן תדיר)
  • הניהול הוא ע"י מתנדבים, המחוייבים קודם כל לעיסוקם הראשי ולא לעיסוקם בעמותה
  • מקבלי השכר הם בתחום העיסוק המקצועי של העמותה, אך מצופה מהם גם לתפעל את האדמיניסטרציה…
הצוות שלנו, בהובלתה האישית של דורית קוראין, נכנס בדיוק כאן ומציע שירותי ליווי ניהולי לעמותות, מלכ"רים ואגודות מקצועיות- במקצועיות וברוגע תוך השתלבות ושותפות מלאה לאורך הדרך. אנו מציעים ליווי העמותה בכמה רמות של ניהול- החל מסיוע רק סביב האסיפה הכללית וישיבות הועד, דרך הגשות לקולות קוראים, ניהול הקשר עם רשם העמותות, ואפילו תפעול אדמיניסטרטיבי מלא וניהול משימות שוטפות.
יש מי שחושבים שעמותה קטנה (בעלת מחזור שנתי שנמוך מ 500,000 ₪) לא יכולה להרשות לעצמה ניהול מקצועי. אולם ההיפך הוא הנכון! היא לא יכולה להרשות לעצמה לוותר על ניהול כזה… על התנהלות לא תקינה משלמים מחיר יקר: הן באופן ישיר (קנסות ותשלומים) והן באופן עקיף (בזבוז זמן שאין, והיעדר יכולת לגייס תרומות). ליווי מקצועי יכול:
 
  • לסייע לכם לשלם אגרות מופחתות, ולהשיג אישור ניהול תקין
  • לגייס תקציבים נוספים מקולות קוראים ומתרומות
  • לארגן ארועים, ימי עיון והשתלמויות (ראשית- לקידום האג'נדה של העמותה, ושנית- כמקור הכנסה נוסף)
  • לייעל את פעילות העמותה (למשל ריכוז מסמכים בענן, ניהול משימות, קשר עם רואה החשבון והרשויות)
אנו מאמינים שההצלחה מגיעה כשכל אחד מתמקד בחוזקותיו. אתם מבינים בתחום המקצועי של העמותה ויודעים מה אתם רוצים להשיג, רואה החשבון מומחה בהכנת הדוחות השנתיים, ואנחנו- מתמחים בניהול ממוקד להשגת יעדים. העבודה איתנו לא רק תפנה לכם זמן ותאפשר הגדלת הכנסות, אלא תיתן לכם בטחון ושקט נפשי שיאפשר לכם להתמקד בתחומי הליבה שלכם, ולקדם את המטרות והערכים שלשמם הוקדמה העמותה.
פנו אלינו לשיחת היכרות ואפיון ראשוני של הצרכים לעמותה שלכם