לימוד כתשוקה וערך

מאז שאני זוכרת את עצמי ליוותה אותי סקרנות עצומה על העולם שמסביבנו- תרבויות אחרות, סודות המדע, הפסיכולוגיה ועוד, ותמיד תוך אמונה שאין תחום "משעמם" ובכל תחום טמונות הפתעות ותופעות מרתקות, שרק צריך להיעזר באיש מקצוע לגלות את יופיין.

 

תנו למתמטיקאי להסביר על המופלאות של חוקיות המספרים, ותגלו שהיא מרתקת לא פחות מאשר השפעת מליחות המים על מתיקות העגבניות, המנגנונים הביוכימיים שמפעילים את מחזורי הרבייה, תהליכים מקרו-כלכליים, או שיתופי פעולה בין מדינות סביב משאבי מים.

 

היום אני גם מבינה שהסקרנות הטבעית שבאה איתי לכל פגישה הפכה להיות כלי חשוב בליווי פרוייקטים, יזמים ותהליכים- ומאפשרת לי לשאול כל שאלה, מבלי להתבייש או להתיימר לדעת הכל, ופעמים רבות- זה בדיוק מה שמאפשר גם ליזם או לחוקר, לראות את הדברים באור אחר, להיפתח לנסות כיוונים חדשים, או לנסח לעצמו את הדברים ביתר בהירות. 

 

יתרה מכך, מכל פרוייקט שאני מעורבת בו אני יוצאת עם תובנות חדשות, מכירה אנשים מעניינים ותחומי עיסוק וידע חדשים ומעניינים. וערך מוסף לאותה הוויה מתמדת של לימוד, חקר ופתיחות מחשבתית, הוא הרשת הבלתי נגמרת של חיבורים שנוצרת דרכי באופן טבעי- בין אנשים, תחומים ופרוייקטים, והיכולת להעשיר ולהיות שותפה ליצירה של דברים חדשים מתוך היותי במקום המתווך והמחבר.

 

אושר גדול ותשוקה להמשיך ולגלות, יחד איתכם.